• Yelki Mah. 2730 Sok. No:107/9 Güzelbahçe/İzmir

Social

Mikro Solar - Yenilenebilir Enerji Sistemleri

Mikro Solar Enerji Sistemleri A.Ş. sadece temiz enerji konusunda faaliyet göstermek için kurulmuş bir firmadır.

Güneş ve rüzgar enerjilerini kullanarak evlerde, üretim sahalarında, tarlalarda, teknelerde veya dış mekan faaliyetlerinde kullanılmak üzere elektrik üretebilecek sistemlerin tedarik, proje ve uygulama hizmetlerini vererek hem enerjideki bağımlılığı azaltmak hem de çevreci ve temiz enerji kullanmanın zevkini yaşatmak firma olarak var olma amacımız ve temel hedefimizdir.

Mikro Solar Enerji Sistemleri olarak bizler yatırımcı talepleri doğrultusunda 1MW’a kadar olan her güçteki lisanssız rüzgar enerji santralleri ve lisanssız güneş enerji santralleri projelerinin çatı/arazi geliştirme aşamasından başlayan sürecinde farklı proje seçenekleri ile destek sunmaktayız.

Şebekenin olmadığı yerlerde depolamalı sistemler, taşınabilir depolamalı sistemler, marin sistemleri ve tarımsal sulama elektriği ihtiyaçlarınızda da güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üretimi konusunda çözümler üretmekteyiz. 1MW dahil olmak üzere her güçteki şebeke bağlantılı sistemlerinizi uzman teknik kadromuz ve ekibimiz ile anahtar teslim kullanımınıza sunuyoruz.

Türkiye’de bir ilk olan “Solar Mağaza” konseptimiz ile İzmir-Seferihisar karayolu üzerinde hizmetinizdeyiz.

solar enerji, güneşten elektrik, güneş enerji sistemleri, güneş paneli